The Vampire Diaries 2 season Spoilers – TV Guide’s Keck’s Exclusives

22. června 2010 v 21:06 | Sisi |  News about TVD
c3ef718478_61474874_o2
"Nemohu o tom jěště moc mluvit," říká výkonný producent Julie Plec ", ale jedním z velkých překvapení je, že Katherine se setkáva tváří v tvář s Elenou."

   Jáký má Nina pocit hrát Elenu a svoji dvoji z 19. století Doppelgänger ve stejné scéně? "Budu muset požádat o druhou výplatu ," řekla 21-letá herečká, která se divila dvojroli Lidsay Loha ve filmu Parent Trap. Zatímco efekty jsou tísíckrát lepší než za doby Samanthy Elizabeth Montgomerovévroli Samnty / Serena ve Face-offNina se však stále obává o emoce druhé postvy, kdy natáčení proběhne zase v červenci. "Bude to těžké, protože mnoho herců reaguje na druhou postavu, ale bude to zábavné vykročit z mé pohodlné zóny."
35aq04o


    Nina není jediná, kdo bude mít těžký hereckou roli. Damon s pohledem -Zachovejte dámy ve stejném městě bude muset Ian hrát dvě různé strany Damona. "Bude to emocionální projížďka na horské dráze," Ian předpovídá. "Damon, s Katherine, je to mladý, zábavný chlap, který je jí zaujat - tak odlišné od šíleného, zralejšího Damona, jako vidíte s Elenou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2010 vampirediaries-online.blog.cz