Vampire Diaries: New spoilers about 2 season from MTV

20. června 2010 v 20:01 | Sisi |  News about TVD
xxx
Kdy naposledy jsme opustili Damona, když se líbal s  Elenou, jak my tak on si myslel, že to byla Elena, ale jakmile se na scéně objevil řeznický nůž zjistili jsme, že je to Katherine.
Takže budese  oklamaný Damon pořád snažit získat srdce Eleny v další sezóně?

"Jediné, co mohu říci o nich pro druhou sezónu, je to, že to bude velmi hluboký trojúhelník," řekla Julie spíše stydlivě, ale řekla i pár typů. "Damona čeká jěště dlouhá cesta než se z něj stna člověk, který si Elenu zaslouží. Ale má silnou vůli a tah."Ale s Katherine, ketrá sleduje Mystic Falls Julie řekla, že můžeme očekávat milostný čtyřúhleník.


A když už mluvíme o upíří divě. Katherina a Elena jsou skutečně přibuzmné (na rozdíl od knižní série), a že jejich spojení bude i nadále odhalilovat.

"Naše pozice je velmi vedena podle rodokmenu Pierců. Isobel je jeho součástí  stejně, ajko
Elena. Elena vypadá Katherine, jsou dvojice. To je otázka, ketrá bude kladena hlavně v 2, sérii. "


Zastřešující cíl Julie Plec a Kevina Williamsona pro 2.sérii je včlenit ostatní postavy mimo milostný trojúhelník, vzláště Tylera Lockwooda (Michael Trevino).

"Tyler má zásadní význam pro tuto mystologii," řekla Julie. "Vlkodlačí element je pro tento příběh rozhodující. Druhá série je velký čas pro Lockwoody, takže první věc, která se stane je, že paní Lockwoodová nastoupí na místo starosty." A jestli Jeremy (Steven R. McQueen) přežije, Julie zmiňovala skutečnost, že by mezi ním a Tylerem mohlo být silné pouto. Další nová bromance na obzoru bude Stefan a Matt. Ano, Elenina bývalá a současná láska se stanou "true blue" přáteli.


Co se týká Anny, tak ta je skutečně mrtvá. "Pokud jde o nás, Anna už není v našem světě. Jsou tu sice flashbacky a různé další příležitosti do budoucna, ale Anna je mrtvá."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | E-mail | Web | 20. června 2010 v 20:03 | Reagovat

Jak to, že ti to dalo zabrat? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2010 vampirediaries-online.blog.cz